Caedes

Homepage for .plamka

.plamka

Artist
Real Name:
Plamena
Comments:
9
Gender:
Female 
Location:
Bulgaria 
Birthday:
1984 (37 years) 
Membership:
08/13/05 6:35 PM GMT10/04/07 6:06 AM GMT 

Recent Works by plamka: (full gallery)

Niagara_2 by plamka, Photography->Waterfalls gallery
Niagara_2

Comments

Post a Comment  -  Subscribe to this discussion
Neliana
08/26/05 8:27 AM GMT
Hi, welcome to Caedes! :)))
0∈ [?]
.jennyvladimirova
11/04/05 11:17 PM GMT
Plame, mersi, mersi :) Sledvashtia pyt kato otida v Nessebyr shte izrisuvam i moreto i lodkite i horata, blajenno pochivashti si pod senkite na loznitzite... Samo da dochakam tozi mig i da zadobreia s chetkata. :)
0∈ [?]

Leave a comment (registration required):

Subject: